Jaka fryzura na zakola?

Jaka fryzura na zakola?

Zakola są jednym z największych problemów mężczyzn. Niektórym zaczynają one dokuczać już w bardzo młodym wieku.  Większość facetów już po 20 zaczyna łysieć i na swojej głowie dostrzega pierwsze oznaki starzenia się. Zakola niestety zwracają na siebie uwagę. Zwłaszcza jeśli zostają uwidocznione przez noszenie nieodpowiedniej fryzury. Niektóre z uczesań mogą je bowiem podkreślić. Chociażby włosy zaczesane mocno do góry, które automatycznie odsłonią te puste miejsca wychodzące z samego czoła. Jaka fryzura na zakola zadziała więc najlepiej? Na jakie uczesanie i cięcie powinien zdecydować się mężczyzna, który te zakola zamierza przynajmniej delikatnie zamaskować, by lepiej wyglądać?

Jaka fryzura na zakola?

Jaka fryzura na zakola?Fryzura powinna być dopasowana do rodzaju włosów. Jeżeli są one dość gęste i mocne, mężczyzna może pozwolić sobie na dużo więcej niż w przypadku gdyby jego kosmyki były bardzo cienkie i delikatne. Gęste włosy świetnie wyglądają niemalże zawsze. Można np. zaczesać ich część na same czoło. Tworząc z nich taką delikatną drapieżną grzywkę, spod której zakola nie będą w ogóle widoczne. Oczywiście ta fryzura zarezerwowana jest dla młodych panów. W starszym wieku pewnych rzeczy nie wypada po prostu nosić, dlatego tutaj lepiej zadziałają uczesania z grzywką zaczesaną do góry. Warto w jakiś sposób zwiększyć jej objętość – lekko ją natapirować lub zastosować specjalną odżywkę. Gdy włosy wyglądają pięknie, nawet zakola przestają być wtedy widoczne. Modna fryzura odciąga od nich wzrok, dlatego nikt nie zwraca na nie uwagi.

A może przeszczep włosów?

Jeżeli jednak zakola są naprawdę tak duże i wyraźne, że żadne cięcie i upięcie nie jest w stanie sobie z nimi poradzić, warto rozważyć skorzystanie z zabiegu polegającego na przeszczepianiu włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *