Najbardziej wyczekiwane filmy 2019

Najbardziej wyczekiwane filmy 2019

Filmy w życiu człowieka odgrywają bardzo dużą rolę. Sprawiają, że każdy z nas może rozluźnić się, spędzając przy nim wolny czas. Dzięki ekranizacjom można zobaczyć przepiękne obrazy, dowiedzieć się wielu rzeczy czy poczuć dreszczyk emocji i strachu. Produkcje kinowe często wzruszają, bawią, pokazują historię ludzi lub przedstawiają fikcję np. przyszłości. Filmami, które zapadły w pamięć społeczeństwa na pewno są produkcje takie, jaki Titanic, Zielona Mila, Pianista, Piraci z Karaibów i inne. Każdy kinoman z niecierpliwością czeka na nadchodzące propozycje, których premiera będzie miała miejsce w 2019 roku.

Najbardziej wyczekiwane filmy 2019

Najbardziej wyczekiwane filmy 2019Król Lew – znana wszystkim historia lwa Simby, który zostaje skazany na wygnanie, po śmierci swojego ojca. Ekranizacja ta będzie pokazana w sposób nowoczesny z wykorzystaniem ówczesnych technik stosowanych w filmach animowanych. Twórcy chcą pokazać piękno krajobrazów oraz realistyczne ujęcia oparte o bajkę animowaną.
Kolejną propozycją, na którą czeka wielu z nas to Avengers: Endgame. Jest to film akcji, który opiera się o tematykę fantastyczno naukową. Tworzony jest on na podstawie komiksów opowiadających o grupie superbohaterów. Do filmu zostali zatrudnieni znani aktorzy, którzy wciela się w główne postacie produkcji. Na ekranie będzie można ujrzeć: Roberta Downey’a Jr., Crisa Hemswortha, Scarlett Johanson, Crisa Evansa czy Bradleya Coopera.

Star Wars: Episod IX

Głośną zapowiedzią 2019 roku jest także film Star Wars: Episod IX. Jest to kontynuacja znanej produkcji Gwiezdnych Wojen. Film ten pochodzi z gatunku open space i bezpośrednio odnosi się do poprzedniej części produkcji. 9 część sagi ma być ostatnim etapem nowej trylogii sagi, a przedstawione w niej wydarzenia mogą zaskoczyć widza.