Impreza firmowa – w jaki sprzęt gastronomiczny możesz się zaopatrzyć?

Impreza firmowa – w jaki sprzęt gastronomiczny możesz się zaopatrzyć?

Integracja współpracowników jest bardzo istotna. Dzięki niej wzrasta poczucie wspólnoty, a nawet bezpieczeństwa. Kiedy ludzie czują się swobodnie w miejscu zatrudnienia, są skłonni do bardziej produktywnych zachowań. Jednym z najczęściej stosowanych form zapoznawania są imprezy firmowe. Jak powszechnie wiadomo, nieodłącznym elementem spotkań towarzyskich jest jedzenie. A jakie przekąski mogą stać się hitem Twojej imprezy? W jaki sprzęt gastronomiczny możesz się zaopatrzyć, jeśli regularnie organizujesz integracje swoich podwładnych. Oto kilka ciekawych pomysłów.

Urządzenie do waty cukrowej

Cukrowe chmurki z pewnością będą hitem imprezy! Każdy pamięta z dzieciństwa smak waty cukrowej i radość, jaką sprawiało jej zjedzenie podczas festynów czy wakacji nad morzem. Jej samodzielne przygotowanie jest banalnie proste i może stać się dodatkową rozrywką dla uczestników wydarzenia. Oprócz oryginalnej słodkiej przekąski w pakiecie dostajesz pierwszą atrakcję dla swoich podwładnych.

Maszyna do popcornu

Jeżeli w planach spotkania jest m.in. projekcja filmu, doskonałą przekąską będzie pudełko popcornu dla każdego chętnego. Tutaj idealnie sprawdzi się maszyna do popcornu, która może zagościć na stałe nie tylko na firmowych imprezach, ale nawet na co dzień w biurze (jeśli warunki metrażowe na to pozwalają). Co więcej, niektóre urządzenia posiadają nawet koła, a więc można bezproblemowo przemieścić je w dowolne miejsce.

Podgrzewacz do nachosów

Gastronomia meksykańska ma w swojej ofercie jeden z największych przekąskowych hitów. Nachosy! Te kukurydziane chrupki będą doskonałą opcją dla osób nieprzepadających za słodkościami. Istnieje także możliwość zjedzenia ich z dowolnymi, ulubionymi dodatkami. Do tych najpopularniejszych należą guacamole, pico de gallo, roztopiony ser cheddar i śmietana.

Powszechnie używa się również kolendry jako wykończenie powstałego dzieła. Jednak nie każdemu odpowiada jej smak. Dla niektórych osób to zioło imituje aromat mydła i skutecznie zniechęca do pochłonięcia nachosów. Dlatego najlepiej kiedy powyższe dodatki znajdują się w osobnych miseczkach i każdy może dowolnie wybrać swoich faworytów.

Choć z pozoru inwestycja w sprzęt gastronomiczny może wydać się duża, jej użytkowanie szybko się zwraca. Szczególnie jeśli w harmonogramie firmy często pojawiają się spotkania integracyjne całego zespołu. Wtedy oprócz samego jedzenia, ciekawą opcją stanie się korzystanie z maszyn i możliwość samodzielnego przygotowania ulubionych przekąsek.